آرشیو خبر کد خبر: 569     

قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت

این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد ساعت 12:37

بازتاب زندگی:  فیلم سینمایی «قاعده تصادف» به شبکه نمایش خانگی رفت. این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است. بنا به برنامه ریزی موسسه ویدئو رسانه سینما هفت این فیلم به احتمال فراوان در دهه نخست تیر ماه توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، امیر جعفری و سروش صحت از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع : مهر
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسینما ,قاعده تصادف ,نمایش خانگی

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

برترین عکس‌های طبیعت در آکادمی علوم کالیفرنیاچالش آب یخ فامیل دور /عکسجملاتی که کودکان نباید بشنوند!عکس های عرسی از دیروز تا امروزدنیای زیبای قارچ ها /عکس8 نکته خواندنی درباره ˝ریال˝آسیب هایی که زیبایی دستتان را از بین می برندجنجال رنگ کت و شلوار اوباما در رسانه هانهم شهریور در آینه تاریخ معاصر ایرانمراسم سنتی عروسی ترکمن ها /عکسجزای زندانیان تمیز کردن خیابان هاست!چرا باید روزی را بطور ویژه به دختران اختصاص بدهیم؟ چرا بچه‌ها زبان دوم را راحت‌تر یاد می‌گیرند؟ نخستین برگ مصنوعی ساخت بشر /عکس دختر 9 ساله مربی خود را کشت! /عکس مرگ از نگاه کودکان!5 هتل برتر و لوکس دنیا عفونت های زنانه! بزرگترین آی پد اپل معرفی شدآخرین وضعیت صدور ویزا با نفوذترین و برترین زنان در حوزه آی تیفدریکا موگرینی جایگزین اشتون شد 4 رشته دانشگاه آزاد برای زنان خانه داردوران نامزدی را جدی بگیرید هنرنمایی با کتابهای قدیمینوشیدنی که به لاغری کمک می کندبا فواید سرکه بیشتر آشنا شویدجالب ترین شماره فوتبالی /عکسجشن و خوشحالی در غزهطرز تهیه 4 صبحانه سریعسفیدترین موجود روی زمین خطرناک ترین سلفی جهان را ببینیدنقاشی با بستنی /عکساولین تجربه دخترها در حجاب /عکسحق بیمه اتومبیل رونالدو و مسی چقدر است