آرشیو خبر کد خبر: 569     

قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت

این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد ساعت 12:37

بازتاب زندگی:  فیلم سینمایی «قاعده تصادف» به شبکه نمایش خانگی رفت. این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است. بنا به برنامه ریزی موسسه ویدئو رسانه سینما هفت این فیلم به احتمال فراوان در دهه نخست تیر ماه توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، امیر جعفری و سروش صحت از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع : مهر
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسینما ,قاعده تصادف ,نمایش خانگی

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  

آموزش تصویری شینیون 5 دقیقه ایلباس عروس چهار کیلومتری! /عکسطعنه‌ سنگین سامسونگ به اپل! /عکسروح سرگردان در اداره پلیس! /عکس مراقب بزرگ شدن شكمتان باشید!ژست تكواندویی قائمی در کنار بانوان تکواندوکار /عکساین خوراكی ها را در پاییز نخوریدسلفی متفاوت˝اطاق عمل˝، سریال زمستانی و نوروزی ˝مدیری˝˝شهر موش‌ها2˝ پرفروش ترین فیلم كانادا!انگور این میوه بهشتیقدردانی ˝نیكی˝ از پدر /عكسنامرئی شدن به واقعیت پیوست /عکس راه های افزایش اعتماد به نفستصاویری از مراسم ازدواج جرج كلونی در ونیزخودنمایی های ماریو بالوتلی /عكسعکس‌های تاریخ گذشته !این نوشته را با دقت بخوانیدبزرگترین پیاز دنیا /عكسهیولای این روزهای تبریز /عكسزوج های خوشبخت این كارها را می كنند...کارمند اخراج شده، سر همکارش را برید! /عکس موفقیت از نگاه یک روانشناسیك معلم جغرافی واقعی /عكس˝بیگ مینی˝ خودرویی دوست داشتنی /عكس یک خلبان زن بریتانیایی به جنگ داعش رفت /عکس ˝ارغوان˝ با بازی سه ستاره سینما /تصاویرصبحانه های سریع و مقویباورهای اشتباه درباره اهدای عضو کمتر از 40 دقیقه 6 هزار بلیت فروش رفت!گربه بی لب! /عكسپسرس كه پدرش را با چاقو كشت!!گران قیمت‌ترین مدل مو های ستاره ها پردرآمدترین شغل ها برای زنان این عكس های تاریخی را تا به حال ندیده اید!