آرشیو خبر کد خبر: 569     

قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت

این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد ساعت 12:37

بازتاب زندگی:  فیلم سینمایی «قاعده تصادف» به شبکه نمایش خانگی رفت. این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است. بنا به برنامه ریزی موسسه ویدئو رسانه سینما هفت این فیلم به احتمال فراوان در دهه نخست تیر ماه توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، امیر جعفری و سروش صحت از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع : مهر
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسینما ,قاعده تصادف ,نمایش خانگی

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 

قهوه سبز و خواص داروییاستخرهای ترسناک جهان غلظت خون یعنی چه؟ تیرهای برق شکلک‌دار /عکستوصیه هایی برای داشتن یک خواب آراممناظر زیبا از آتشفشان گلبرگخانم‌هایی که نقش مرد را در سینما بازی کردند! اپل رکورددار جهان شد تغذیه مفید برای عصرانه روش های آسان برای تناسب اندامگیاه آرام بخش و ضد استرسحفاظت از کودکان در فضای مجازی ارتباط استرس با دردبهترین شام شامل این غذاهاست ماهی قرمز سفره نوروز اهل کجاست؟ شکارگاه سلطنتی ناصرالدین شاه بهترین میوه ها برای مقابله با فقر آهن بازیگرانی که روحانی شدندمواد مغذی برای تقویت استخوانوقتی مغز دیابت میگیرد!معروف ترین برج های کج شده جهان دریاچه ای زیبا با رنگ عجیبهمه چیز درباره ضد آفتابهاگیاه آرام بخش و مفید برای سرما خوردگیهمه چیز درباره سنگ مثانهروش های طبیعی برای نگهداری موخوش بینی به نجات این بیماران کمک می کند بنیامین قاضی می شودفناوری های خطرناک که هر روز از آن‌ها استفاده می‌کنیم!صبحانه های خوشمزه برای کاهش وزن چاکرا چیست و به چه درد می خورد؟علت طولانی شدن سرما خوردگیمواد غذایی که روی خوابتان اثر می گذارد تقویت سیستم ایمنی بدن با مصرف لیمو ترشگوگل و یوتیوب برای کودکان