آرشیو خبر کد خبر: 569     

قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت

این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد ساعت 12:37

بازتاب زندگی:  فیلم سینمایی «قاعده تصادف» به شبکه نمایش خانگی رفت. این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است. بنا به برنامه ریزی موسسه ویدئو رسانه سینما هفت این فیلم به احتمال فراوان در دهه نخست تیر ماه توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، امیر جعفری و سروش صحت از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع : مهر
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسینما ,قاعده تصادف ,نمایش خانگی

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 

قایق 8 طبقه لوکس/عکسخوراکی های ضد افسردگیراهکارهای ساده برای از بین بردن جوش گوگل پزشک می شودمرتفع ترین آبشارهای دنیارنگ آمیزی های طبیعی جهان 14 مکان اسرار آمیز دنیا آثار هنری خوردنی /عکسپول های عجیب دنیاتوصیه هایی برای داشتن قلب سالم دوچرخه‌ای همزمان با فرزندتان بزرگ می‌شود انصاریان از علاقه اش به بازیگری می گویدبستنی درمان گلو درد تشخیص ابولا با نور هوشمند مصرف شیر بی رویه برای خانمها مضر است مکانی برای یک خواب رویایی خالکوبی هپاتیت می‌آورد؟ میوه ای که روند پیری را کند می کند نکات تربیتی برای کودکان خارج کردن 12 سوزن از بدن نوزاد چینی هتل های لوکس و شگفت انگیز مشکلات روانی مرتبط با اینترنتطلاق ریشه در وراثت دارد نکاتی برای درآمد بیشتر کارمندها علت آبی آسمان و زردی خورشید در چیست خواص دارویی موز درمان آفت دهان چند راه حل ساده برای اینکه سحر خیز شویددر هنگام خواب اعضای بدن فعالیت دارند گلخانه هوشمندخانمی که 100 میلیون رنگ را تشخیص می دهد +عکسدومین بنای سنگی ایرانقدرتمند ترین زنان در سیاستریش و سبیل های عجیب/ عکسکاهش وزن در میان آقایان راحت تر از خانمها است