آرشیو خبر کد خبر: 569     

قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت

این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد ساعت 12:37

بازتاب زندگی:  فیلم سینمایی «قاعده تصادف» به شبکه نمایش خانگی رفت. این فیلم سینمایی با نامزدی برای دریافت هفت سیمرغ بلورین و برنده شدن 5 سیمرغ بلورین یکی از مهمترین فیلم های سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر بوده است. بنا به برنامه ریزی موسسه ویدئو رسانه سینما هفت این فیلم به احتمال فراوان در دهه نخست تیر ماه توزیع خواهد شد.

فیلم سینمایی «قاعده تصادف» داستان چند جوان است که دور هم جمع شده‌اند تا تئاتری را آماده و در خارج از کشور به روی صحنه ببرند، در این میان تنها نفری که حقیقت رفتن خود را به والدینش می‌گوید، دچار مشکل می‌شود و گروه بین دوراهی رفتن و نرفتن قرار می‌گیرد.

اشکان خطیبی، مهرداد صدیقیان، امیر جعفری و سروش صحت از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

منبع : مهر
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسینما ,قاعده تصادف ,نمایش خانگی

اخبار مرتبط با این خبر
ردیفتیترتاریخ
1 قاعده تصادف به شبکه نمایش خانگی رفت ۱۳۹۲ شنبه ۱۱ خرداد


تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی:

 
 

خانه هالیوودی ها چه شکلیه؟ فرشی زیبا و دیدنی از شکر رژیم غذایی برای افراد شاغل چای سبز را با معده خالی ننوشید توصیه های سنتی برای تسکین سردردآویشن؛ گیاه خوشبو و باخاصیت تاثیر استرس بر روی معده هتل یاقوتی/عکسکجا برویم شاد شویم؟سرطان خاموش زنانه شهاب حسینی عزادار شدفواید جویدن آدامساگر کودکتان از تبلت استفاده می کند، بخوانیدبخور نخور های صبحانه توصیه های طبیعی برای درمان اضطراب دانه های ریز با فواید بزرگ زن ۹۰ ساله پیرترین دانش آموز ابتدایی شد! توصیه هایی برای کاهش تبسلامت و زیبایی پوست آب سیب سبزجنگل یخ زده خوراکی های مفید برای خانمها رشد غول‌آسای یک نوزاد+ عکس کنسرت موسیقی شهرداد روحانی (عکس) کاربرد پوست این میوه خوشمزه توصیه‌هایی برای رفع کم‌خونیخانه شناور / عکس توصیه هایی برای درمان سرما خوردگیمهربان ترین زن دنیا شارژ کفش با راه رفتنمعجزه عسل و دارچینبزرگترین باغ وحش های دنیا گیاهان خواب آورمغز چگونه ترس را شناسایی می‌کند؟ عوامل ایجاد پوکی استخوان زیباترین جزوه درسی